Wycięta hala

Grupa Kapitałowa Waimea Holding realizuje projekty magazynowo produkcyjne w Polsce od 2010 roku. Nasze usługi obejmują każdy element procesu inwestycyjno-deweloperskiego, od momentu zidentyfikowania i zabezpieczenia terenu, poprzez nadzór nad procesem budowy, po pełną komercjalizację.

Wspieramy również naszych partnerów biznesowych w pozyskiwaniu
finansowania bankowego, a także w procesie sprzedaży.

Atutem Waimea Holding, jest znajomość lokalnych potrzeb oraz szybkie reagowanie na nowe trendy rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki temu firma oferuje swoim najemcom oraz inwestorom najnowocześniejsze rozwiązania, a na każdym etapie procesu inwestycyjnego dba o zapewnienie najwyższych standardów.

PROJEKTY

PARKI LOGISTYCZNE

Parki Logistyczne to nieruchomości o przeznaczeniu magazynowo produkcyjnym posiadającą powierzchnię biurową. Obiekty wykonywane są pod indywidualne potrzeby klienta, zgodnie z obowiązującymi normami.

TERMINALE CARGO

Terminal Cargo to centrum multimodalne, zlokalizowane w sąsiedztwie Portów Lotniczych na terenie Polski, które umożliwia oferowanie w pełni komplementarnych usług w zakresie cywilnego transportu lotniczego.

MAŁE MODUŁY PRODUKCYJNO MAGAZYNOWE

Moduły Produkcyjno Magazynowe to wygodne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej (magazyny, produkcja, usługi) z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Projekt przewiduje budowę modułowych hal klasy A wraz z dedykowanym zapleczem biurowo-socjalnym.