Wycięta hala

NAJWAŻNIEJSZE FAKTY O WAIMEA HOLDING S.A.

Grupa Kapitałowa Waimea Holding S.A. od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie Polski.
Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie na wynajem lub sprzedaż nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej. Posiada także doświadczenie w zarządzaniu obiektami.

Atutem Spółki Waimea Holding S.A., jest znajomość lokalnych potrzeb oraz szybkie reagowanie na nowe tendencje rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki temu firma oferuje swoim najemcom najnowocześniejsze rozwiązania, a na każdym etapie procesu inwestycyjnego dba o zapewnienie najwyższych standardów.

Do 2020 r. firma Waimea Holding S.A. zrealizuje budowę obiektów magazynowo-produkcyjnych oraz cargo o łącznej powierzchni ponad 280 000 m2. Rozszerzając swoją działalność w czerwcu 2019 r. rozpoczyna budowę nowoczesnych Modułów Magazynowo Produkcyjnych do sprzedaży oraz pod wynajem.  W planach rozwoju firmy jest również dostarczanie inwestycji build-to-suit (BTS) – budowanych na indywidualne zamówienie klientów.

PROJEKTY

PARKI LOGISTYCZNE

Parki Logistyczne to nieruchomości o przeznaczeniu magazynowo produkcyjnym posiadającą powierzchnię biurową. Obiekty wykonywane są pod indywidualne potrzeby klienta, zgodnie z obowiązującymi normami.

TERMINALE CARGO

Terminal Cargo to centrum multimodalne, zlokalizowane w sąsiedztwie Portów Lotniczych na terenie Polski, które umożliwia oferowanie w pełni komplementarnych usług w zakresie cywilnego transportu lotniczego.

MAŁE MODUŁY PRODUKCYJNO MAGAZYNOWE

Małe Moduły Produkcyjno Magazynowe to wygodne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej ( magazyny, produkcja, usługi) z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Projekt przewiduje budowę modułowych hal klasy A wraz z dedykowanym zapleczem biurowo-socjalnym.