USŁUGI DEWELOPERSKIE

Grupa Kapitałowa Waimea od 2010 roku z powodzeniem realizuje projekty deweloperskie na terenie Polski. Funkcjonuje na rynku nieruchomości komercyjnych jako deweloper specjalizujący się w budowie nowoczesnych powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz infrastruktury lotniskowej.

Zakres usług deweloperskich:

  • projektowanie powierzchni magazynowych, logistycznych i produkcyjnych zgodnie z potrzebami inwestora,
  • uzyskanie wszystkich niezbędnych pozwoleń na każdym etapie inwestycji,
  • wybór wykonawców i prowadzenie nadzoru nad budową inwestycji,
  • przekazanie inwestycji do użytkowania.

WYNAJEM I SPRZEDAŻ POWIERZCHNI MAGAZYNOWYCH

Naszym atutem jest znajomość lokalnych potrzeb oraz szybkie reagowanie na nowe tendencje rynku nieruchomości komercyjnych. Dzięki temu oferujemy swoim partnerom biznesowym najnowocześniejsze rozwiązania, a na każdym etapie procesu negocjacyjnego dbamy o zapewnienie najwyższych standardów.

Naszą siłą jest doświadczony zespół ekspertów, który z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do każdego projektu.

ZARZĄDZANIE OBIEKTAMI MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNYMI

Waimea Property Management to zespól doświadczonych ekspertów, którzy posiadają długotrwałe doświadczenie w zarządzaniu obiektami magazynowo-produkcyjnymi. Wyróżnia doskonała znajomość specyfiki tego rodzaju nieruchomości. Stawiamy na wykorzystanie nowoczesnych systemów i technologii, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie.